İade Bilgileri

Aldığınız her ürün, üretici firmasının garantisi altındadır.

Almış olduğunuz ürünü ambalajını açmadan/tahrip etmeden/bozmadan, ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren onbeş (15) günlük süre içinde teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz. Ürünü, ürün faturası, sipariş numarınızıda içeren bir dilekçe veya iade formu ile iade ediniz. İade etmeden önce info@zuccaciyeburada.com’a mail atıp iade konusunda destek alabilirsiniz.Size bir kod verilecek ve bu kodla iade etmeniz istenecek. İadeler Yurtiçi Kargo ile gönderilmelidir.

KARGOYU KAPIDA KONTROL ETME ÇİLESİNE SON VERİYORUZ! Ürünü teslim alın, evinizde kontrol edin ve bir sorunla karşılaşırsanız bizi arayın veya mail atın. Pek yaşanmamakla birlikte olası  bir kırık, defo vs durumunda  yanınızdayız. Bizden ve taşınmadan kaynaklı durumlarda sizi mağdur bırakmayız. Kırık çıkan ürünün bir fotoğrafını çekip aynı gün içerisinde  info@zuccaciyeburada.com adresine mail atarsanız en geç 3 işgünü içerisinde gerekli işlemler yapılıp adresinize hasarlı ürünün yenisi ücretsiz olarak gönderilecektir.

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri  herhangi bir zarar (eziklik,ıslaklık vs)  varsa kargo firmasına tutanak tuttururarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız

Ambalajı yırtılmış, kullanılmış, tahrip edilmiş vesair şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez.

Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür

Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden cayması halinde, iade edilen ürün Bize ulaştığı andan itibaren on (10) gün içerisinde ürün bedeli iade edilir. Kredi kartına ürün iade bedeli bankanız tarafından 2-6 hafta arasında yapılmaktadır. Bu sürede firmamızın tasarrufu bulunmamaktadır.

Üründe ve ambalajında herhangi bir  bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve sair durumları tespit ettiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürünü iade almayacak ve bedelini iade etmeyecektir.

Ürün müşteriye ulaştıktan sonra ortaya çıkabilecek arızalar için, üretici firmanın yetkili servislerine başvurulmalıdır. (Elektronik eşyalar için geçerlidir)

Havale iadeleri 2 iş günü içinde Kredi Kartı iadeleri 3 iş günü içinde yapılacaktır. Bankanız kredi kartı iadelerini aynı gün hesabınıza yansıtmayabilir. Bu durumda bankanızın kredi kartı servisini aramanız gereklidir. Siparişinizle ilgili “İptal Edildi” uyarısı çıktıktan sonra tüm bedel kredi kartınıza veya havale yaptığınız bankanıza iade edilmektedir. Taksitli satışlarda yapılan iadeler bankanız tarafından kredi kartınıza her ay artı bakiye olarak yansıtılmaktadır.