Kargo Bilgisi

Mağazamızda 200tl ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsizdir.

200
 tl altı alışverişlerde kargo ücreti YURTİÇİ Kargo 8,90 tl‘dir.  Ücretler  her yöne aynı ve sabittir.  Kargo ücreti sabit olduğu için tek seferde ne kadar çok ürün alırsanız  kargo ücreti sizin için o kadar avantajlı hale gelecektir.

Türkiye dahilinde kargo gönderilerimiz YURTİÇİ Kargo aracılığı ile sağlanmaktadır.

Aldığınız ürünü koşulsuz şartsız 15 gün içerisinde iade edebilirsiniz. Ancak iade ederken orjinal ambalajı, faturası ile göndermeniz gerekir. İade etmeden önce info@zuccaciyeburada.com’a mail atıp iade konusunda destek alabilirsiniz. Size bir kod verilecek ve bu kodla iade etmeniz istenecek. İadeler Yurtiçi Kargo ile gönderilmelidir.  İsterseniz ürünü hazırladıktan sonra en yakın şubeyi arayarak adresinizden  almalarını sağlayabilirsiniz. İade ve değişimlerde kargo ücreti müşteriye aittir.

KARGOYU KAPIDA KONTROL ETME ÇİLESİNE SON VERİYORUZ! Ürünü teslim alın, evinizde kontrol edin ve bir sorunla karşılaşırsanız bizi arayın veya mail atın.Pek yaşanmamakla birlikte olası  bir kırık, defo vs durumunda  yanınızdayız. Bizden ve taşımadan kaynaklı durumlarda sizi mağdur bırakmayız. Kırık çıkan ürünün bir fotoğrafını çekip aynı gün içerisinde  info@zuccaciyeburada.com adresine mail atarsanız en geç 3 işgünü içerisinde gerekli işlemler yapılıp adresinize yenisi gönderilecektir.

Kargolarımız çok iyi ambalajlanmaktadır. Kargonun dışında eziklik, ıslaklık vs gibi bir durum gözlemlerseniz kargoyu almama nedeninizi görevliye söyleyerek iade ediniz.

Bu açıklamalar dışında danışmak istediğiniz bir konu olursa bize mail atmanız yeterlidir. info@zuccaciyeburada.com