Hakkımızda

Sanal mağazamızda Paşabahçe Cam,Paşabahçe Porselen,Paşabahçe Kristal F&D, Porland Porselen, Luminarc Cam ve daha birçok markanın ürünleri online olarak satılmaktadır. İlk mağazasını 2000 yılında açan firmamız ‘Mos’ev Züccaciye Hediyelik’ 16 yıldır ev ve mutfak eşyası alanında toptan satış mağazacılığı yapmaktadır. Halen İstanbul İstoç Ticaret Merkezindeki toptan satış mağazasında PAŞABAHÇE YETKİLİ SATICISI olarak sayısız alt bayisine sahip olarak faaliyetine devam etmektedir.

Farklı konseptleri ile cam, porselen, ahşap, teflon ve çelik sofra ve mutfak eşyalarının yanısıra dekoratif koleksiyon ürünlerini müşterilerine sunmaktadır. Ev eşyasının yanısıra gastronomi kesimine de yine aynı ürün grubunda 16 yıldır profesyonel hizmet vermektedir. Cafe&Restaurant&Otel kesimi masaüstü cam ve porselen ürünlerini mağazalarımızdan toptan ve perakende olarak temin edilmesi mümkündür. Konusunda her türlü destek ve hizmet sağlanmaktadır. Ayrıca firmamızdan cam ve porselen masaüstü ürünlerde baskı,yaldız ve transfer işleri konusunda da yardım alabilirsiniz. Logonuzu, firma isminizi vs. bardak ve porselen tabak üzerine bastırmak istiyorsanız, kaliteli hizmet ve uygun fiyatlar için bizimle irtibata geçmeniz yeterlidir.

Bizim için müşteri memnuniyeti her zaman ön plandadır. Kalite, destek, saygı, güven ve güleryüzlü hizmet istiyorsanız sanal mağazamızla kapınızdayız. Keyifli alışverişler dileriz.